دفاع از عنوان قهرمانی، ماموریت تیم والیبال بانوان پیکان

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان می گوید برای برد به میدان می رویم و می خواهیم از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم.

دفاع از عنوان قهرمانی، ماموریت تیم والیبال بانوان پیکان

میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان در گفت وگو با خبرنگاران به وضعیت آمادگی تیم خود پیش از آغاز لیگ اشاره نمود و گفت: وضعیتمان خوب است، از زمانی که تعیین شد لیگ برتر برگزار می گردد تیم را تشکیل و تمریناتمان را انجام دادیم و در حال آماده شدن برای بازی روز پنحشنبه هستیم. در کل به آمادگی مد نظرمان رسیدیم.

او در مورد بازی با تیم تازه لیگ برتری شده نامی نو اصفهان که اولین حریف پیکان در لیگ برتر است، بیان نمود: بازیکنان نامی نو را کاملا می شناسیم، چند نفر از آنها بازیکنان ملی و دسته یک و بقیه هم از بازیکنان جوان اصفهان هستند. بنابراین شیرازه تیمشان خوب است و تا حدود زیادی نسبت به آن شناخت داریم. با این حال ما برای برد به میدان می رویم و می خواهیم سال جاری هم از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم.

شعبانیان در مورد برگزاری لیگ برتر با 5 تیم گفت: این اتفاق خوبی نیست وقتی می گویند آغاز لیگ با 8 تیم است اما در نهایت با پنج تیم آغاز می گردد، ناراحت نماینده است. این موضوع باعث شده تعدادی از بازیکنانی که با تیم های کنار گذاشته شده قرارداد بسته بودند بدون تیم بمانند و نمی دانم چه اتفاقی برایشان میفتد. لیگ حداقل باید 6 تیم داشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که چند بازیکن ملی را جذب نموده اید، بیان نمود: با توجه به اساسنامه سازمان لیگ بازیکنان ملی را جذب کردیم و در کل از 14 بازیکنی که داریم دو نفر از تیم امید، دو نفر تیم ملی جوانان و 4 نفر هم از ملی بزرگسال هستند.

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان در پاسخ به این سوال که پیش بینی تان از فصل جدید لیگ والیبال چیست، گفت: نمی توانم پیش بینی کنم که شرایط به چه صورت پیش می رود اما امیدوارم این پنج تیم بتوانند بدون روبه رو شدن با مشکل و حاشیه ای بازی های خوبی را ارائه دهند تا وضعیت والیبالمان بهبود پیدا کند.

شعبانیان در خاتمه این گفت وگو در مورد مائده برهانی، مهسا صابری و مونا آشفته که در لیگ ترکیه بازی می نمایند، بیان نمود: یک تجربه خارج از ایران است و مسلما با دیگر سبک های بازی آشنا می شوند. هرچند نمی دانم که در چه سطحی بازی می نمایند اما فکر می کنم برایشان تجربه خوبی است.

نجمه عابدیان، فاطمه امینی، سارا اخلاقی، سودابه باقرپور، تهمینه درگذنی، شکیلا صدری، نرگس شریفی، فاطمه حسنی، مهسا کدخدا، نگار کیانی، الهام فلاح، سارا نظری، زهرا مغانی و مهتاب رحمانی بازیکنان پیکان در فصل جدید لیگ برتر هستند.

این تیم در هفته اول لیگ برتر که پنجشنبه(24 آبان) آغاز می گردد میزبان نامی نو اصفهان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دفاع از عنوان قهرمانی، ماموریت تیم والیبال بانوان پیکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع از عنوان قهرمانی، ماموریت تیم والیبال بانوان پیکان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید