رشت، امامی فر: از قدرت پرسپولیس مطلع بودیم، در نیم فصل دوم سپیدرود متفاوتی را می بینید

علیرضا امامی فر، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: از قدرت پرسپولیس مطلع بودیم و روی غافلگیری گل خوردیم.

رشت، امامی فر: از قدرت پرسپولیس مطلع بودیم، در نیم فصل دوم سپیدرود متفاوتی را می بینید

به گزارش خبرنگاران از رشت، علیرضا امامی فر پس از شکست یک بر صفر سپیدرود رشت برابر پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: باید به بازیکنان سپیدرود، طرفداران و نوع فوتبالی که بازی کردیم، تبریک بگویم.از قدرت پرسپولیس مطلع بودیم و شرایط تیمی آنها را به خوبی می دانستیم.

وی ادامه داد: در فوتبال سخت ترین کار یعنی یارگیری نفر به نفر را انجام دادیم و فضا را بستیم تا منافذ نفوذ پرسپولیس بسته گردد. شما مشاهده کردید که این اتفاقات در زمین افتاد و تا دقیقه نود به خوبی این کار را انجام دادیم و تنها روی غلفت پرسپولیس به گل رسید و حذف شدیم. به اهدافی که در نظر گرفته بودیم، رسیدیم. در تعطیلات روی نقاط قوت و ضعف تیم مان کار کردیم تا شرایط تیم بهتر گردد. با توجه به نفراتی که قرار است به تیم اضافه شوند، سپیدرود متفاوتی را در نیم فصل دوم شاهد خواهید بود.

مربی تیم فوتبال سپیدرود در مورد عملکرد پیغام حیدری داور بازی امروز گفت: یک قشری که می تواند به فوتبال ما یاری کند، داوران هستند. با داور چهارم صحبت می کردم و گفتم همینطور که داوران فوتبال را می فهمند، سعی می کنیم ما نیز قوانین داوری را مطالعه کنیم. مقوله ای به نام برخورد در فوتبال داریم، بازیکنان لیگ برتر در تعطیلات لیگ وزنه های 200 کیلویی می زنند و اگر قرار باشد با هر برخوردی سوت زده گردد، فوتبال ما دچار تزلزل می گردد. داوران می توانند به فوتبال ما یاری نموده تا پیشرفت کند. سعی کردیم دلخوری از داوری را دور نگه داشته و وارد آن نشویم. یاد شعر احمد شاملو افتادم که می گفت ای کاش داور، داوری، داوری در کار و ای کاش قضاوتی قضاوتی و قضاوتی در کار می بود، اما داور آن سوی در نشسته بی ردای شوم قاضیان، ذاتش درایت و انصاف و هیئتش زمان! خاطره ات تا جاودانِ جاویدان در گذرگاهِ ادوار داوری خواهد شد. این عزیزان می توانند داوری خودشان را قضاوت نموده تا تیم ها برای آغاز نیم فصل کمتر از داوری ضربه بخورند.

امامی فر در رابطه با اینکه سپیدرود بهتر از گذشته بازی کرد، گفت: سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان به بیشترین هماهنگی برسیم. در خط دفاع مشکل داشتیم، اما بازیکنانی که امروز بازی کردند، فوق العاده بودند، به خصوص ابراهیمی که در سمت راست بازی کرد. نفراتی مثل پیغام صادقیان، لوکا و شیخ سلیمانی می توانند به تیم یاری نمایند. همه امروز در کار تاکتیکی تیم شرکت کردند، در صورتی که همواره در کار تاکتیکی مشکل داشتیم و شیرازه تیم بهم می خورد. راضی شدم امروز برابر پرسپولیس برنامه های تاکتیکی را اجرا کردیم. از الان به فکر بازی با سایپا هستیم و می خواهیم لیگ را پرقدرت آغاز کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا علی کریمی مدرک مربیگری اش را گرفته است یا نه، گفت: فکر کنم یکی دو هفته دیگر به خاتمه کلاس های مربیگری باقیمانده و باید دید پس از آن سازمان لیگ به او برای حضور در نشست خبری اجازه می دهد یا نه.

مربی تیم فوتبال سپیدرود در واکنش به اظهارات زلاتکو مربی پرسپولیس که گفته بود سپیدرود برای تساوی کوشش می کرد، گفت: سعی کردیم بازی منطقی را انجام دهیم. تیم خودمان و شرایط بدنی مان را می شناختیم، تیم مقابل را نیز همه می شناسند. اگر برابر پرسپولیس باز می کردیم، اتفاقات بازی با استقلال تکرار می شد. ما از دیدار با استقلال درس گرفته بودیم.

امامی فر در مورد اینکه آیا بازیکنان جدید به دیدار با سایپا می رسند یا نه، اظهار داشت: امیدوارم این اتفاق بیفتد. ما امروز زمانی که توپ نداشتیم خوب بودیم، اما وقتی توپ داریم، خوب نبودیم. ما باید با حضور بازیکنان جدید مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم.

وی درباره اینکه چرا عباس کمیسو با سپیدرود قرارداد نبسته است، مطرح کرد: چون تیم پایه ما حرفه ای نیست و این بازیکن سهمیه زیر 21 سال بود، طبق قانون سازمان لیگ نمی توانستیم با او قرارداد ببندیم و به زودی اینجا را ترک خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشت، امامی فر: از قدرت پرسپولیس مطلع بودیم، در نیم فصل دوم سپیدرود متفاوتی را می بینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، امامی فر: از قدرت پرسپولیس مطلع بودیم، در نیم فصل دوم سپیدرود متفاوتی را می بینید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید