روزنامه البیان امارات: پرسپولیس به دنبال بلیت جام باشگاه های دنیا است

روزنامه البیان امارات در گزارشی به آنالیز دو سهمیه باقیمانده قاره های آسیا و آفریقا در جام باشگاه های 2018 دنیا پرداخت.

روزنامه البیان امارات: پرسپولیس به دنبال بلیت جام باشگاه های دنیا است

به گزارش خبرنگاران، روزنامه البیان امارات در گزارشی به آنالیز دو سهمیه باقیمانده قاره های آسیا و آفریقا در جام باشگاه های 2018 دنیا پرداخت.

در این گزارش به انتظار قاره های آسیا و آفریقا برای شناسایی قهرمانان مسابقات باشگاهی در انتها سال اشاره شده و آمده است: چهار تیم در دو فینال به دنبال کسب عنوان قهرمانی و رسیدن به جام باشگاه های دنیا خواهند بود.

در قاره آفریقا الاهلی مصر که سابقه حضور در جام باشگاه های دنیا را در سال 2013 داشته برابر الترجی تونس قرار می گیرد تا قهرمان آفریقا در این بازی معین و یکی از نمایندگان دو کشور در امارات حاضر گردد.

در آسیا پرسپولیس ایران و کاشیما انتلرز ژاپن که برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده اند برای کسب عنوان قهرمانی و البته حضور در جام باشگاه های دنیا رقابت می نمایند. نمایندگان فوتبال آسیا به دنبال بلیت جام باشگاههای دنیا و رویارویی با قهرمانان قدرتمند قاره های دیگر خواهند بود.

در ادامه گزارش البیان آمده است: هر 4 تیم از قدرت های پرآوازه و محبوب آفریقا و آسیا محسوب می شوند که در صورت صعود به این مسابقات تماشاگران زیادی به همراه خود خواهند داشت و موجب جذابیت بیشتر این بازی ها می شوند. خوردبین: برانکو حالا به قهرمانی پرسپولیس در جام باشگاه های دنیا فکر می نماید

مسابقات فوتبال جام باشگاه های دنیا 2018 آذر ماه امسال با حضور رئال مادرید اسپانیا، قهرمانان دیگر قاره ها و همچنین نماینده کشور میزبان در دو شهر ابوظبی و العین امارات برگزار می گردد. قهرمان آسیا در نخستین بازی این رقابت ها برابر قهرمان منطقه کونکاکاف قرار می گیرد و در صورت برتری به مصاف رئال مادرید می رود. قهرمان آفریقا نیز با برنده مسابقه العین امارات و نماینده نیوزیلند بازی می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "روزنامه البیان امارات: پرسپولیس به دنبال بلیت جام باشگاه های دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه البیان امارات: پرسپولیس به دنبال بلیت جام باشگاه های دنیا است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید