روزهای سخت و پرالتهاب ذوب آهن، تغییر سرمربی گزینه روی میز مدیران؟

به گزارش خبرنگاران، برای ذوب آهنی که فصل گذشته را با عنوان نایب قهرمانی لیگ به انتها رساند، تغییرات فنی کافی بود تا فصل جدید را با چهره ای متفاوت شروع نموده و ادامه دهد. امید نمازی که اولین سرمربی گری اش در لیگ برتر ایران را تجربه می نماید، از ابتدای فصل راهنمایی این تیم را بر عهده گرفت تا انتظارات فراوانی که از این تیم می رفت را برآورده کند.

روزهای سخت و پرالتهاب ذوب آهن، تغییر سرمربی گزینه روی میز مدیران؟

اما فوتبال در ذوب آهن به نمازی روی خوش نشان نداد تا جایی که حالا و در حالی که دو سوم از فصل باقی مانده، زمزمه های تغییرات فنی در این تیم به گوش برسد.

ذوب آهن در کنار نفت مسجد سلیمان یکی از دو تیم لیگ برتری است که تاکنون در خانه پیروز نشده و این را می توان به دیگر آمارهای منفی این تیم با نمازی افزود، تا ضریب نارضایتی مسئولین این باشگاه از عملکرد سرمربی را بالا ببرد.

تمرینات تیم ذوب آهن با استفاده از تعطیلات اجباری لیگ به مدت دو سه روز تعطیل شد تا مدیران باشگاه، در این فضا و با آرامش و تمرکز بیشتری به فکر راهکارهای تازه برای خروج تیمشان از بحران باشند.

برخی شواهد گویای این مطلب است که تغییر در کادر فنی را می توان محتمل ترین گزینه مدیران ذوب آهن برای سر و سامان دادن به وضعیت تیم شان دانست. یکی از گزینه های مورد نظر برای راهنمایی این تیم، افشین قطبی سرمربی سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران است که سالها نیز در جی لیگ ژاپن تجربه مربیگری دارد.

عمده ترین مشکل قطبی بدهی مالیاتی وی است که به محض ورود به ایران با آن روبرو خواهد شد و این می تواند بزرگ ترین مانع بر سر راه حضور وی در این تیم باشد. بدهی مالیاتی قطبی باعث می گردد تا مبلغ قرارداد او سنگین تر از آن چیزی گردد که انتظار می رود.

همچنین یکی دیگر از مربیان جوان شاغل در فوتبال ایران که در حال حاضر بیکار هم نیست، از دیگر گزینه های راهنمایی ذوب آهن است. در کنار این دو، چند مربی دیگر به عنوان گزینه راهنمایی ذوب آهن در ادامه فصل مطرح هستند.

احتمال دیگر این است که به صورت موقت راهنمایی این تیم به یکی از دستیاران جوان نمازی سپرده گردد تا مدیران باشگاه با فرصت بیشری انتخاب نهایی خود را انجام دهند.

البته پر واضح است همه این احتمالات منوط به این است که مدیریت باشگاه ذوب آهن به این نتیجه برسد که در ادامه مسیر همکاری اش را با امید نمازی قطع کند.

تیم فوتبال ذوب آهن در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتربا نتیجه 4 بر یک مغلوب تراکتورسازی شد تا با 11 امتیاز از 11 بازی در رده 11 جدول رده بندی قرار داشته باشد. وضعیتی که باعث نگرانی مسئولین باشگاه ذوب آهن شده است. به خصوص که این تیم یکی از 4 نماینده کشورمان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا هم خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روزهای سخت و پرالتهاب ذوب آهن، تغییر سرمربی گزینه روی میز مدیران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای سخت و پرالتهاب ذوب آهن، تغییر سرمربی گزینه روی میز مدیران؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید