مانوئل فریرا: بازی با استقلال را با نتیجه صفر بر صفر شروع خواهیم کرد، حق اشتباه نداریم

مانوئل فریرا می گوید بازی با استقلال را با تساوی بدون گل شروع خواهند کرد و کاری به پیروزی بازی رفت نخواهند داشت.

مانوئل فریرا: بازی با استقلال را با نتیجه صفر بر صفر شروع خواهیم کرد، حق اشتباه نداریم

به گزارش خبرنگاران، مانوئل فریرا که شاگردانش در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 3 بر یک استقلال را در استادیوم آزادی شکست دادند، در آستانه دیدار برگشت دو تیم با حضور در کنفرانس خبری گفت: بازی فردا مقابل استقلال ایران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما بازی را با نتیجه صفر بر صفر شروع خواهیم کرد و اصلاً به نتیجه بازی رفت فکر نمی کنیم. در واقع طوری بازی خواهیم کرد که انگار گلی در بازی رفت نزده ایم. برای تساوی بازی نمی کنیم و برای پیروزی و کنترل بازی خواهیم جنگید تا صعودمان به مرحله نیمه نهایی قطعی گردد.

وی اضافه کرد: برای تمامی طرفداران قطری پیامی دارم و آن این است که از السد در این بازی حمایت کنید که نماینده قطر است. اگر به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنیم، این برای سومین بار در تاریخ باشگاه السد است که موفق به انجام این کار می شویم. ما به نقاط قوت استقلال واقف هستیم و می دانیم که چه چیزی انتظارمان را می کشد. خیلی مهم است که در بازی فردا مرتکب اشتباه نشویم و با اعتماد به بازیکنان به دنبال پیروزی باشیم.

سرمربی پرتغالی السد ادامه داد: رویای السد رسیدن به مرحله نیمه نهایی است و از بازیکنانم خواسته ام که در تمام طول بازی تمرکزشان را حفظ نمایند. به ثمر رساندن یک گل زودهنگام مقابل استقلال انگیزه ما را برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها دوچندان خواهد نمود. همانطور که گفتم برای رسیدن به این هدف باید سخت کوشش کنیم و مرتکب اشتباهی نشویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مانوئل فریرا: بازی با استقلال را با نتیجه صفر بر صفر شروع خواهیم کرد، حق اشتباه نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانوئل فریرا: بازی با استقلال را با نتیجه صفر بر صفر شروع خواهیم کرد، حق اشتباه نداریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید