هجدهمین فن بازار منطقه ای کشور راه اندازی شد

به گزارش خبرنگاران، معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری پردیس کشور عصر سه شنبه در این آئین گفت: انتقال اطلاعات فناوری به عرضه کنندگان، متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه گذاران از مهمترین اهداف ایجاد فن بازار است.

هجدهمین فن بازار منطقه ای کشور راه اندازی شد

حسین صابری با اشاره به اینکه شبکه فن بازار نقش مهمی به عنوان واسطه حرفه ای در سطوح مختلف دارد اضافه نمود: فن بازار نهادی برای ارزش گذاری فعالیت های فناورانه و مبادله آن است که امروز در بوشهر افتتاح می گردد.

وی با اشاره به راه اندازی فن بازار با هدف پرورش کارآفرینان و افزایش مهارت دانشجویان و دانش آموخنگان در استان ها اعلام کرد: امروز در بوشهر شاهد افتتاح هجدهمین فن بازار منطقه ای کشور هستیم.

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری پردیس کشور از اهداف ایجاد این فن بازار به جذب سرمایه برای طرح های فناورانه و یاری به تجاری سازی آنها و برقراری روابط تجاری و فناوری بین کسب و کارها اشاره نمود.

وی با اشاره به اینکه یاری به بازاریابی محصولات فناورانه، انتقال فناوری از دیگر اهداف این فن بازار است، اضافه نمود: کارگزاران بخش خصوصی در فن بازار برای این گونه مبادله ها با فراگیری آموزش های تخصصی توانایی برقراری ارتباط میان متقاضی و عرضه کننده محصولات را دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هجدهمین فن بازار منطقه ای کشور راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجدهمین فن بازار منطقه ای کشور راه اندازی شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید