چه کسانی با روحیه مردم و تولیدکنندگان جنگیدند؟!

به گزارش وبلاگ کلاه هنرمندی، معاون اول رئیس جمهور می گوید عده ای در کشور مامور از بین بردن روحیه مردم هستند و فقط آیه یأس می خوانند.

چه کسانی با روحیه مردم و تولیدکنندگان جنگیدند؟!

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کلاه هنرمندی، اسحاق جهانگیری روحیه را مهمترین مولفه برای احیای صنعت و فراوری خواند و توضیح داد: متاسفانه عده ای در کشور مامور از بین بردن روحیه هستند، تا روحیه دیگران را که کار می نمایند تضعیف نمایند.

وی در مراسم افتتاح سه پروژه فراوریی و تحقیقاتی - دامی شهرستان فیروزکوه اضافه نمود: در کارنامه این افراد هم هرچقدر بگردیم شاید خشتی روی خشت نگذاشته باشند، اما جز ایجاد مزاحمت برای دیگران و چوب لای چرخ کار عده ای که در حال کار کردن هستند گذاشتن، کار دیگری انجام نمی دهند.

جهانگیری اضافه نمود: هر مدیری که تخلفی نموده باشد باید با او برخورد گردد، هیچکس هوادار متخلف، رانتخوار و آدم فاسد نیست، اما نباید بگذاریم اسامی خوب و مدیران بحق و سالم متزلزل شوند، اما گاهی فضاسازی هایی در کشور می گردد تا مدیران سالم را هم متزلزل نمایند.

گفتار و رفتار بعضی از دولتمردان ظرف 6 سال گذشته، مصداق کامل اظهارات آقای جهانگیری است. مردم ما به یاد دارند کدام دولتمرد حتی تا تبلیغات انتخاباتی سال 96 مدعی بود دولت قبل اقتصاد را به ته دره برده و ما همچنان مشغول درآوردن اتوبوس اقتصاد از ته دره هستیم. (البته تورم در سال 92 زیر 33 درصد بود و امروز 43 درصد است!)

همچنین مردم ما به خاطر دارند کدام دولتمردان گفتند ایرانی ها جز پخت آبگوشت بزباش، هیچ هنر و فناوری بلد نیستند؛ و بنابراین تخته گاز سراغ شرکت های خارجی رفتند و به قیمت زمین زدن فراورینمایندگان داخلی، فراوریات خارجی را وارد کردند.

در عین حال کدام موضوع برای مردم و فراورینمایندگان، تلخ تر از 6 سال معطلی بعضی دولتمردان و به امید دشمنان خبیثی، چون آمریکا و انگلیس و فرانسه نشستن است و حال آنکه انبوه ظرفیت های داخلی همچنان مورد بی مهری قرار می گیرد. آیا غیر از این است که دولت دو سال اخیر را پای مذاکرات بی ارزش با اروپای عهدشکن (دلال و واسطه آمریکا) به هدر داد؟!

و بالاخره این که یک بی کفایتی و سوءتدبیر بزرگ در سال 97، 18 میلیارد دلار از ذخایر ارزی را تحت عنوان دلار جهانگیری به باد داد و رانت 130 هزار میلیارد تومانی را به قیمت تحمیل تورم 43 درصدی بر مردم، در جیب رانت خواران ریخت. آیا این بی تدبیری هم به برجام و تحریم ربط داشت؟!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چه کسانی با روحیه مردم و تولیدکنندگان جنگیدند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی با روحیه مردم و تولیدکنندگان جنگیدند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید