5 گزینه سرپرستی استقلال

5 گزینه برای جانشینی اصغر حاجیلو شکل گرفته و مسئولان باشگاه استقلال درحال تحقیق پیرامون انتخاب بهترین گزینه برای جانشینی حاجیلو هستند. نام فریبا، مظلومی، عبداللهی، مجیدی و حتی ماجدی مطرح است.

5 گزینه سرپرستی استقلال

چه کسی جای حاجیلو را می گیرد؟

بعد ازخداحافظی شفاهی اصغرحاجیلو ازسمت سرپرستی تیم استقلال حالا این پرسش به وجود آمده که ازمیان گزینه های موجود چه کسانی می توانند به عنوان سرپرست تیم استقلال فعالیت نمایند. دراین راستا نام های متفاوتی مطرح می گردد. ازنصرالله عبداللهی، پرویزمظلومی و بهتاش فریبا تا خود میرشاد ماجدی و حتی بعضی بازیکنان قدیمی استقلال که فرزادمجیدی هم جزو آن ها است. امیرحسین فتحی که ارتباط های خوبی با چهره های قدیمی باشگاه استقلال دارد درهمین راستا مذاکراتی انجام داده است اما او هنوزبه جمع بندی لازم نرسیده است. حتی درباره اینکه ممکن است پرویزمظلومی به عنوان سرپرست تیم استقلال معرفی گردد، خبرهایی زمزمه می گردد.

اسامی گزینه های سرپرستی استقلال را که کنارهم می گذاریم به این نتیجه می رسیم که استقلال به لحاظ داشته های این چنین باشگاه بسیارپروپیمانی است ومی تواند روی چهره های قدیمی خود حساب کند.

البته انتخاب سرپرست یک تیم معیارهای بسیاری را می طلبد که باید با جمع بندی کافی باشد. بدون شک حضورفردی که همه بازیکنان حرف او را بخوانند واین چنین که دیدیم علیه حاجیلو جبهه گرفتند، علیه سرپرست جدید موضعی نگیرند خود نیز مسئله ای است بسیار مهم و ضروری. بنابراین سرپرست آینده استقلال باید کسی باشد که بازیکنان به خوبی ازآن حرف شنوی داشته باشند. درمیان گزینه هایی که مطرح شده بعضی واجد این شرایط هستند وبعضی هم نه اما درنهایت این باشگاه استقلال است که درباره سرپرست تیم خود به جمع بندی می رسد وگزینه نهایی را انتخاب می نماید.

10-1

منبع: ایران ورزشی

به "5 گزینه سرپرستی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 گزینه سرپرستی استقلال"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید