اخبار اقتصادی

دو نرخی شدن بنزین احتیاج به لایحه دولت دارد

علی ادیانی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص طرح دو نرخی شدن بنزین، گفت: دو نرخی شدن بنزین از اختیارات دولت است و باید این تصمیم در قالب لایحه بودجه 98 به مجلس ارائه گردد.

1 اردیبهشت 1398

آقاپور: نبود وحدت کافی باعث شده دیوار اعتماد بین مردم و مسئولین ترک بردارد

یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس گفت: یکی از مهم ترین نیازها در مدیریت داخلی کشور و حفظ صندلی سیاسی ایران در دنیا، وحدت است.

30 فروردین 1398

اقدام باشگاه پدیده برای جلوگیری از کسر 6 امتیاز، وعده ای جدید به گل محمدی و شاگردانش

باشگاه پدیده خراسان بخشی از طلب بازیکن خارجی پیشن خود را پرداخت کرد.

8 اسفند 1397

ایجاد بازارچه های صنایع دستی از راهکارهای حمایت از صنعتگران مازندران است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: مجوز شش بازارچه صنایع دستی از سال 91 در استان صادر گردیده ولی این پروژه ها عملیاتی نگردیده و معلق مانده است.

15 بهمن 1397

اجازه چین از WTO برای مجازت 7 میلیارد دلاری آمریکا!

چین به سازمان تجارت جهانی (WTO) خاطرنشان کرد که می خواهد به تلافی عدم پایبندی واشنگتن به حکم مربوط به اختلاف سر تعرفه های دامپینگ آمریکا، هفت میلیارد دلار در سال روی این کشور تحریم اعمال کند.

3 دی 1397

هنر نزد ایرانیان بود و بس!

بی خود نگفته، فردوسی، شاعر ایرانی که هنر نزد ایرانیان است و بس، چرا که صنایع دستی ایران علاوه بر آنکه صفر تا صدش ایرانی و اصیل است از محیط زیست آن الهام گرفته و معرف ایران به همه دنیاست و تاریخ و فرهنگ و تمدن ملت ایران را معرفی می نماید.

25 آذر 1397

می توان درباره رفتن نجفی کتاب نوشت

به گزارش خبرنگاران، فاطمه راکعی در نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه زنان و فراوری ملی که قرار است در بوستان مصاحبه برگزار گردد، گفت: نمایشگاه سیزدهم از 15 تا 22 شهریورماه از ساعت 10 تا 21 برگزار خواهد شد.

7 آذر 1397

سفیر کشورمان در بلاروس با رییس مجلس سنای این کشور دیدار کرد

مصطفی اویسی سفیر کشورمان در بلاروس با میخاییل میاسنکویچ رییس مجلس سنای این کشور دیدار کرد.

5 آذر 1397

29 پروژه ورزشی در همدان افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، رسول منعم ظهر پنجشنبه در مراسم کلنگ زنی پروژه ورزشی زورخانه بین المللی همدان با اشاره به توسعه زیرساخت های ورزشی در دولت تدبیر و امید در استان همدان، گفت: طی 5 سال گذشته 29 پروژه ورزشی با زیربنای 91 هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر 28 میلیارد...

15 آبان 1397

پوتین با رئیس جمهور مغولستان دیدار می نماید

رئیس جمهور روسیه در حاشیه نشست مجمع اقتصادی شرقی با رئیس جمهور مغولستان دیدار و گفت وگو می نماید.

1 آبان 1397

فلزات اساسی و محصولات شیمیایی پیشرو در معاملات

امروز گروه محصولات شیمیایی و فلزات اساسی جزو پیشروها در افزایش قیمت سهم ها در بورس بودند. همچنین شاخص کل بورس بیش از 2800 واحد رشد کرد.

26 شهریور 1397

احداث پژوهشکده هواشناسی ایلام نیازمند اعتبار است

به گزارش خبرنگاران، یوسف شیخ الملوکی روز سه شنبه در جریان بازدید نماینده مردم استان از مرکز هواشناسی ایلام گفت: باید به حوزه هواشناسی به عنوان یکی از محورهای توسعه نگاه خاص و اعتبارات ویژه تخصیص داده گردد چرا که اکنون منطقه خاورمیانه به سمت تغییرات...

10 شهریور 1397

رشد 3 برابری پرداخت تسهیلات طرح های گردشگری و صنایع دستی روستایی و عشایری در خراسان رضوی

سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی از رشد 3برابری پرداخت تسهیلات طرح‌های گردشگری و صنایع‌دستی روستایی و عشایری در یک ماه اخیر خبر داد.

21 مرداد 1397